Wpływ rasy i seksu na zalecenia lekarzy na temat cewnikowania serca ad 8

Również lekarze, którzy zgłosili się na ochotnika do tego projektu, mogli mieć większe zainteresowanie niż inni w chorobie niedokrwiennej serca. Nasze wyniki wskazują, że rasa i płeć pacjentów niezależnie wpływają na zalecenia lekarzy dotyczące radzenia sobie z bólem w klatce piersiowej. Sugerują, że podejmowanie decyzji przez lekarzy może być ważnym czynnikiem w wyjaśnianiu różnic w leczeniu chorób sercowo-naczyniowych w odniesieniu do rasy i płci.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Wspierane przez dotację (HS07315) od Agencji ds. Polityki i Badań Opieki Zdrowotnej.
Jesteśmy wdzięczni Damonowi Seilsowi za pomoc w przygotowaniu manuskryptu i mgr Henry Glicka, za dostarczenie profili ryzyka z Framingham Study do wykorzystania w tym badaniu.
Author Affiliations
Z jednostki Badań Ekonomicznych Klinicznych (KAS, CKT), Centrum Onkologii Lombardii (JFK), Oddziału Ogólnej Medycyny Wewnętrznej (SS), Oddziału Kardiologii (BJG) i Wydziału Medycyny (JME), Georgetown University Medical Center, Washington, DC; Centrum Epidemiologii i Biostatystyki Klinicznej oraz Departament Biostatystyki i Epidemiologii (JAB) oraz Oddział Ogólnej Medycyny Wewnętrznej (SW), University of Pennsylvania School of Medicine, Philadelphia; Interaktywny dramat, Bethesda, Md. (WH, RD); oraz program zdrowia RAND, Santa Monica, Kalifornia (JEB, JJE). William Ayers, MD, Georgetown University Medical Center, Washington, DC, był również autorem.
Prośba o ponowne przesłanie do Dr. Schulmana z Działu Badań Ekonomicznych Kliniki, Georgetown University Medical Center, 2233 Wisconsin Ave., NW, Suite 440, Washington, DC 20007.
[przypisy: anastrozol, busulfan, Enterolatropina ]
[podobne: olx chełmno, odma prężna, olej z kiełków pszenicy ]